Hakkımızda

Moss Art Home

Hakkımızda

2000 ‘li yıllarla gelen ve gün geçtikçe hızla artan ; teknolojik gelişmeler , konut ve binalaşma , yaratıcı mimari çalışmalar hayatımızı kolaylaştıran nitelikte olmasına rağmen diğer yandan doğanın ve yeşilin ekolojik dengesini gözle görülür şekilde olumsuz etkilemektedir.

Moss Art Home ailesi olarak , ekolojik dengenin daha fazla zarar görmemesi ve sizlere daha sağlıklı , yaşanabilir , yeşile tutkun nefes alabildiğimiz yeşil alanlar oluşturmayı amaç edindik.

Sizlerin ihtiyaçlarını karşılamak ve memnuniyetinizi ilk sırada tutmayı ilke sayan Moss Art home ; Evinizde, işyerinizde, ofisinizde ve tüm iç mekan alanlarda , güne yeşilin tonları ile başlayabileceğiniz el yapımı tasarım yosun duvarlar ve tablolar yapıyor ve siz değerli müşterilerimizi doğanın enerjisi ile buluşturuyoruz. ‘’ Doğanın enerjisi sizinle olsun ’’

Avantajlarımız

Önceliğimiz

Siz değerli müşterilerimizin karşılıklı diyalog ile iç mekân yosun duvar tasarım ihtiyaçlarınızı belirlemek ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda beklentilerinizi karşılayan yosun duvar tasarımlarımızla mutlu müşteriler elde etmek, ilk önceliğimizdir.

Daha Çok Yeşil

Günümüzde; teknoloji ve sanayileşmenin engellenemez, orantısız artışı sayesinde doğanın dengesinin hızla bozulduğu bir süreç yaşıyoruz. Doğanın enerjisini, huzurunu ve doğaya sahip çıkmanın önemini hatırlatmak için yaşam alanlarınızda, yosun duvar tasarımlarımızla “DAHA ÇOK YEŞİL” sloganını önemsiyoruz.

Profesyonel Deneyimler

10 yılı aşkın süredir, dış mekân peyzaj tasarım ve projelerinde faaliyet gösteren firmamız MAÇKA PEYZAJ bünyesindeki uzman ekibimizle birlikte deneyimlediğimiz doğanın enerjisini MOSSARTHOME ailesi olarak iç mekân yaşam alanlarınıza taşıyoruz.

Kişiye Özel Tasarımlar

Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına göre yosun duvar tasarımlarını oluşturuyor ve birlikte projelendiriyoruz. Her müşterimize özel eşsiz kişiye özel tasarımlar sunuyoruz.

Uluslararası Tasarımlar

Tüm dünya ülkelerine iç mekân dekorasyon tasarımlarında kullanım alanları göz önünde bulundurularak özel yosun duvar tasarımları geliştiriyor, kargo veya nakliye ile gönderimini sağlıyoruz.

Montaj Hizmeti

Yurt içi ve yurt dışı projelerde müşterilerimizin talebine bağlı olarak tasarım yosun duvarlarımızın ek fiyat karşılığında montaj hizmetini veriyoruz.